Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
13
Gru
2013
Pogrzeb Druha Henryka Oltona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Maliszewski   
pi─ůtek, 13 grudnia 2013 15:35

 

Pogrzeb druha Henryka Oltona

 Znicz

Dnia 11.12.2013 r. (┼Ťroda) nasza Jednostka Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce uczestniczy┼éa w pogrzebie Druha Henryka Oltona - wieloletniego i zas┼éu┼╝onego cz┼éonka OSP Sadowne. Wyprowadzenie ┼╝a┼éobne mia┼éo miejsce o godzinie 12:00 z domu pogrzebowego w Sadownem.  Po uroczystej Mszy ┼Üw. w plutonie stra┼╝ackim (Pluton - pododdzia┼é w sile od trzech do czterech zast─Öp├│w w tym dow├│dca) udali┼Ťmy si─Ö na cmentarz grzebalny w celu z┼éo┼╝enia cia┼éa druha Henryka do grobu. W momencie sk┼éadania cia┼éa zosta┼éy w┼é─ůczone sygna┼éy d┼║wi─Ökowe w SLOp Polonez OSP Sadowne oraz zawy┼éa syrena stra┼╝acka w remizie. Na zako┼äczenie udali┼Ťmy si─Ö do remizy stra┼╝ackiej OSP Sadowne na konsolacj─Ö. W pogrzebie uczestniczy┼éy 3 Jednostki OSP z Gminy Sadowne: OSP Zalesie, OSP Sadowne, OSP Sok├│┼éka oraz s─ůsiednia Jednostka OSP Prosty┼ä. Nie zabrak┼éo r├│wnie┼╝ Komendanta Powiatowego Pa┼ästwowej Stra┼╝y Po┼╝arnej w W─Ögrowie st. bryg. Jaros┼éawa Soszy┼äskiego.

Znicz

Nasz─ů Jednostk─Ö reprezentowa┼éo 4 druh├│w:

Krzysztof Berezowski;

Kamil Wieliczko;

Andrzej Wycech;

Marcin Maliszewski.

Poprawiony: pi─ůtek, 13 grudnia 2013 19:16
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tygodniu90
mod_vvisit_counterTydzień temu173
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu518
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu562
mod_vvisit_counterRazem171701

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 44.197.197.23
,
Dzisiaj jest: Wrz 22, 2021