Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
09
Lut
2015
Walne Zebranie Sprawozdawcze 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Chojnowska   
poniedziałek, 09 lutego 2015 19:03

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze 2015

Zebranie

Dnia 08.02.2015 r. (niedziela) o godzinie 13:10 Prezes OSP Sok├│┼éka dh Mateusz Suski rozpocz─ů┼é Walne Zebranie Sprawozdawcze w naszej Jednostce OSP. Powita┼é wszystkich przyby┼éych w tym Komendanta Gminnego Gminy Sadowne Zwi─ůzku Ochotniczych Stra┼╝y Po┼╝arnych RP dh Henryka Ga┼é─ůzk─Ö, wszystkich cz┼éonk├│w OSP oraz wolnych s┼éuchaczy.

OSP

Przewodnicz─ůcym zebrania zosta┼é dh Marcin Gulski, protokolantem zosta┼éa wybrana dh Natalia Chojnowska. Nast─Öpnie zosta┼é przyj─Öty porz─ůdek zebrania.

OSP

W nast─Öpnej kolejno┼Ťci zabra┼é g┼éos dh Marcin Maliszewski w celu rozpocz─Öcia sprawozdania z dzia┼éalno┼Ťci Jednostki za rok 2014. Zosta┼éy przedstawione osoby nale┼╝─ůce do jednostki. Dh przyst─ůpi┼é do sprawozdania ze szkole┼ä odbytych przez cz┼éonk├│w jednostki oraz dok┼éadne przestawi┼é wszystkie zdarzenia, w kt├│rych interweniowa┼éa nasza Jednostka w roku 2014. Wspomnia┼é r├│wnie┼╝ o wszelkich uroczysto┼Ťciach i imprezach, w kt├│rych nasza Jednostka uczestniczy┼éa (m.in. Gminne Zawody Sportowo ÔÇô Po┼╝arnicze Ochotniczych Stra┼╝y Po┼╝arnych RP w Wilczog─Öbach, zabezpieczenie Gminnego Dnia Dziecka, Obchody 500 ÔÇô lecia miejscowo┼Ťci Sadowne.).

Walne

Kolejnym punktem było przedstawienie pozyskanego sprzętu.

Następnie zostały podane statystyki z interwencji za rok 2014.

Kolejnym punktem zebrania było sprawozdanie finansowe, które przedstawił dh Mateusz Suski.

Dalej zosta┼éy przedstawione sprawy prac remontowo ÔÇô gospodarczych w siedzibie jednostki. Przedstawi┼é je dh Kamil Wieliczko. By┼éy to m.in. Zamontowanie drzwi gara┼╝owych, remont sali spotka┼ä, wstawienie drzwi frontowych, okna, rozprowadzenie nowej elektryki w gara┼╝u.

P├│┼║niej dh Patrycjusz Tracz przyst─ůpi┼é do sprawozdania z dzia┼éa┼ä Komisji Rewizyjnej.

Walne

Nast─Öpnie dh Marcin Maliszewski przeszed┼é do przestawienia planu dzia┼éalno┼Ťci i na rok bie┼╝─ůcy (plan pozyskania nowego sprz─Ötu i dalszych prac remontowych na terenie Jednostki). G┼éos w tej sprawie r├│wnie┼╝ zabra┼é dh. Kamil Wieliczko i dh Mateusz Suski.

G┼éosowaniu poddano wysoko┼Ťci sk┼éadki cz┼éonkowskiej na rok 2015.

Walne

Przewodnicz─ůcy zebrania dh Marcin Gulski otworzy┼é dyskusj─Ö. G┼éos zabra┼é dh Zdzis┼éaw Smolewski oraz go┼Ť─ç specjalny na naszym zebraniu dh Henryk Ga┼é─ůzka.

Nast─Öpnie zosta┼éo jednog┼éo┼Ťnie przyj─Öte absolutorium dla zarz─ůdu OSP za okres sprawozdawczy.

Przyj─Öto jednog┼éo┼Ťnie plan dzia┼éalno┼Ťci i plan finansowy.

Podczas zebrania nie został zgłoszony żaden wolny wniosek oraz protest.

Stra┼╝aki

O godzinie 15:00 przewodnicz─ůcy zebrania dh Marcin Gulski zako┼äczy┼é Wale Zebranie Sprawozdawcze w Jednostce OSP Sok├│┼éka.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:

Poprawiony: poniedziałek, 09 lutego 2015 20:19
 
More articles :

» Walne zebranie sprawozdawcze 2015

 O G ┼ü O S Z E N I E Dnia 8 lutego b.r. (niedziela) o godzinie 13:00 w siedzibie OSP Sok├│┼éka odb─Ödzie si─Ö Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2014 rok.

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj15
mod_vvisit_counterWczoraj16
mod_vvisit_counterW tygodniu50
mod_vvisit_counterTydzień temu170
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu584
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu581
mod_vvisit_counterRazem170559

Go┼Ťci online: 3
Twoje IP: 3.229.142.104
,
Dzisiaj jest: Lip 28, 2021