Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
25
Kwi
2015
Szkolenie podstawowe stra┼╝ak├│w ratownik├│w OSP 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Maliszewski   
sobota, 25 kwietnia 2015 15:33

 

Szkolenie podstawowe stra┼╝ak├│w ratownik├│w OSP 2015 

Aparaty ODO

Trzech druh├│w z naszej jednostki OSP: Maliszewski Mateusz, Suski Mateusz, Wieliczko Kamil od dnia 26 lutego b.r. rozpocz─Öli swoj─ů stra┼╝ack─ů przygod─Ö na platformie edukacyjnej WINT ucz─ůc si─Ö w ten spos├│b do szkolenia podstawowego stra┼╝aka ratownika OSP.

Druhowie poszerzyli swoj─ů wiedz─Ö m.in. na nast─Öpuj─ůce tematy: 

 

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminów i zakończonym szkoleniu e-learning przyszedł czas na praktykę, która rozpoczęła się półtora tygodnia później w trybie sobotnio-niedzielnym w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie.

KP PSP W─Ögr├│w

15 marca druhowie udali si─Ö na test sprawno┼Ťciowy do komory dymowej w KM PSP Ostro┼é─Öka, kt├│ry obejmowa┼é tzw. ┼Ťcie┼╝k─Ö zdrowia, na kt├│rej jest za zadanie sprawdzenie wydolno┼Ťci zdaj─ůcego poprzez: je┼╝d┼╝enie na rowerku, bieganiu na bie┼╝ni, wchodzeniu po drabinie bez ko┼äca oraz ─çwiczeniach na m┼éocie wyci─ůgowym. Po pozytywnym sprawdzianie wydolno┼Ťciowym nast─ůpi┼é moment na przej┼Ťcie przez sam─ů komor─Ö dymow─ů, kt├│ra jest zbudowana z klatkowanych pomieszcze┼ä w poziomie i pionie, symuluj─ůce ciasne, zadymione pomieszczenia. 

25 kwietnia 2015 r. osoby bior─ůce udzia┼é w szkoleniu mieli egzamin zar├│wno teoretyczny jak i praktyczny. Wszyscy druhowie bior─ůcy udzia┼é w szkoleniach zako┼äczyli je z ostatecznym bardzo dobrym wynikiem. 

 

Zobacz ca┼é─ů galeri─Ö.

Poprawiony: sobota, 25 kwietnia 2015 16:32
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13
mod_vvisit_counterWczoraj17
mod_vvisit_counterW tygodniu67
mod_vvisit_counterTydzień temu151
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu323
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu682
mod_vvisit_counterRazem169717

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 3.234.252.109
,
Dzisiaj jest: Cze 16, 2021