Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
10
Maj
2015
Gminne obchody dnia stra┼╝aka 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mateusz Suski   
niedziela, 10 maja 2015 13:38

 

Gminne obchody dnia stra┼╝aka 2015

Dzień Strażaka

W niedziel─Ö 3 maja 2015 roku nasza jednostka Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce bra┼éa udzia┼é w Gminnej uroczysto┼Ťci zwi─ůzanej z obchodami 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz patrona stra┼╝ak├│w ┼Ťw. Floriana. Uroczysto┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa si─Ö zbi├│rk─ů wszystkich Jednostek OSP z terenu Gminy Sadowne na placu przed budynkiem OSP Sadowne o godzinie 10. Przed godzin─ů 11 druhowie w kolumnie przemarszowali do ko┼Ťcio┼éa parafialnego na msz─Ö ┼Ťwi─Öt─ů w intencji ojczyzny i stra┼╝ak├│w. Po nabo┼╝e┼ästwie wszyscy zebrani przeszli do kamienia upami─Ötniaj─ůcego za┼éo┼╝enie osady Sadowne, gdzie w┼éadze gminy Sadowne z┼éo┼╝y┼éy kwiaty i od┼Ťpiewano hymn pa┼ästwowy. Zosta┼éy r├│wnie┼╝ wyg┼éoszone przem├│wienie w├│jta gminy Sadowne - Waldemara Cyrana oraz weterana II wojny ┼Ťwiatowej pana Ksi─ů┼╝ka.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Nast─Öpnie zgromadzenie przesz┼éo na plac przed Remiz─Ö OSP Sadowne gdzie naczelnicy jednostek z┼éo┼╝yli raport Komendantowi Gminnemu, a ten w├│jtowi. Po z┼éo┼╝eniu raportu g┼éos zabra┼éa El┼╝bieta Lanc ÔÇô cz┼éonek Zarz─ůdu Wojew├│dztwa Mazowieckiego. W czasie uroczysto┼Ťci wr─Öczono w├│jtowi Gminy Sadowne legitymacj─Ö stra┼╝ack─ů w┼é─ůczaj─ůc go tym samym do grona druh├│w Gminy Sadowne. Po cz─Ö┼Ťci oficjalnej zast─Öp OSP Sadowne zaprezentowa┼é pokaz ratownictwa technicznego, a wszyscy zebrani mogli zobaczy─ç wyposa┼╝enie sprz─Ötowe pojazd├│w ga┼Ťniczych z terenu gminy Sadowne.

Komendanty

 Z inicjatywy W├│jta podczas pokazu Sekretarz Gminy zach─Öca┼é wszystkich zebranych do udzia┼éu w zbi├│rce na sztandar dla Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce. Nasza Jednostka jest jedyn─ů aktywnie dzia┼éaj─ůc─ů na terenie Gminy Sadowne nieposiadaj─ůc─ů sztandaru. Dzi─Ökujemy za docenienie naszej dzia┼éalno┼Ťci i czekamy na dalsze wsparcie.

OSP

 Po zako┼äczeniu pokazu na placu delegaci Jednostek Gminy Sadowne udali si─Ö na pocz─Östunek do remizy OSP Sadowne.  

Dzień Strażaka

 

Druhny i druhowie reprezentuj─ůcy jednostk─Ö OSP Sok├│┼éka: 

 1. Jechna Iwona;
 2. Berezowski Krzysztof;
 3. Berezowski Marcin;
 4. Gulski Marcin;
 5. Gr─ůdzki Jacek;
 6. Kamiński Adam;
 7. Maliszewski Ireneusz;
 8. Maliszewski Marcin;
 9. Sty┼Ť Daniel;
 10. Suski Mateusz;
 11. Wieliczko Kamil.

Sra┼╝aki

Poprawiony: niedziela, 10 maja 2015 18:15
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterW tygodniu25
mod_vvisit_counterTydzień temu170
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu559
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu581
mod_vvisit_counterRazem170534

Go┼Ťci online: 1
Twoje IP: 3.236.124.56
,
Dzisiaj jest: Lip 27, 2021