Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
18
Lip
2015
─ćwiczenia dla ZHP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Maliszewski   
poniedziałek, 13 lipca 2015 17:51

 

─ćwiczenia dla ZHP.

Działko

Dnia 12.07.2015 r. (niedziela) na terenie naszej Gminy druhny i druhowie b─Öd─ůcy w naszych szeregach wraz z jednostk─ů OSP W─Ögr├│w mieli zaszczyt przeprowadzi─ç ma┼ée ─çwiczenia dla druh├│w nale┼╝─ůcych do Zwi─ůzku Harcerstwa Polskiego. Harcerze mieli przyjemno┼Ť─ç obejrze─ç nasz w├│z bojowy oraz sprz─Öt b─Öd─ůcy na jego wyposa┼╝eniu. Po do┼Ť─ç nudnej teorii i specyfikacji naszego GBA i sprz─Ötu nadszed┼é czas na ─çwiczenia.

Stojak

Druhowie mogli si─Ö sprawdzi─ç przy sprawianiu linii t┼éocznych, budowaniu linii ga┼Ťniczych no i samym "gaszeniu". Do dyspozycji by┼é ca┼éy nasz i "W─Ögrowski" sprz─Öt. Ponadto druhowie z obydwu jednostek OSP doskonalili si─Ö w technikach podawania piany, zar├│wno ci─Ö┼╝kiej jak i ┼Ťredniej.

Piano ci─Ö┼╝ka.

Ka┼╝dy mia┼é okazj─Ö zobaczy─ç jak dzia┼éa zasysacz liniowy pobieraj─ůcy ┼Ťrodek pianotw├│rczy z zewn─Ötrznego zbiornika oraz zasad─Ö wytwarzania piany. Jako wsp├│┼éorganizator ─çwicze┼ä P-Po┼╝ serdecznie dzi─Ökujemy wszystkim osobom zaanga┼╝owanym w to przedsi─Öwzi─Öcie za mo┼╝liwo┼Ť─ç spotkania si─Ö przeprowadzenia ─çwicze┼ä oraz samokszta┼éceniu si─Ö.

Stra┼╝aki i Zuhy

 

Zobacz ca┼é─ů galeri─Ö!

Poprawiony: sobota, 18 lipca 2015 15:04
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tygodniu89
mod_vvisit_counterTydzień temu173
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu517
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu562
mod_vvisit_counterRazem171700

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 44.197.197.23
,
Dzisiaj jest: Wrz 22, 2021