Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
25
Mar
2016
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze OSP 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Jechna   
pi─ůtek, 25 marca 2016 15:33

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze OSP 2016 r.

 

Na pocz─ůtku marca 2016 r. o godz. 14 w siedzibie naszej jednostki odby┼éo si─Ö Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce podsumowuj─ůce rok 2015. Podczas zebrania wybrano r├│wnie┼╝ cz┼éonk├│w Zarz─ůdu jednostki oraz sk┼éad Komisji Rewizyjnej. 

WalneGo┼Ť─çmi zebrania byli:

W├│jt Gminy Sadowne - Waldemar Cyran

 

przedstawiciele PSP w W─Ögrowie:

  • m┼é. bryg. Bogdan Boruc
  • st. sekc. Jaros┼éaw Doma┼äski. 

Walne

Otwarcia zebrania i przywitania przyby┼éych uczestnik├│w zebrania dokona┼é Prezes OSP Sok├│┼éka dh Mateusz Suski, po czym wybrano przewodnicz─ůcego zebrania ÔÇô dhÔÇÖa Mateusza Suskiego  i protokolanta dhÔÇÖne Wiolett─Ö Tracz.

Nast─Öpnie zosta┼é przedstawiony porz─ůdek zebrania.

Walne Jako pierwszy, g┼éos zabra┼é Naczelnik OSP Sok├│┼éka dh Marcin Maliszewski, kt├│ry zaprezentowa┼é sprawozdanie z dzia┼éalno┼Ťci OSP Sok├│┼éka za rok 2015. W swym wyst─ůpieniu przedstawi┼é m.in. aktualn─ů liczb─Ö cz┼éonk├│w OSP Sok├│┼éka jak i cz┼éonk├│w wspieraj─ůcych nasz─ů jednostk─Ö, szczeg├│┼éowe statystyki wyjazd├│w do akcji  po┼╝arniczych, stan wyszkolenia naszych druh├│w. Zwr├│ci┼é r├│wnie┼╝ uwag─Ö na osi─ůgni─Öcia  m─Öskiej i ┼╝e┼äskiej dru┼╝yny w gminnych jak i powiatowych  zawodach sportowo-po┼╝arniczych, a tak┼╝e przedstawi┼é  pozyskany w ubieg┼éym roku sprz─Öt.

Walne Nast─Öpnie g┼éos zabra┼é Gospodarz OSP - dh Kamil Wieliczko, kt├│ry  uzupe┼éni┼é prezentacj─Ö poprzednika o informacje dotycz─ůce pozosta┼éych dzia┼éa┼ä podj─Ötych w naszej jednostce w 2015 r. Przede wszystkim  wskaza┼é na zamontowanie systemu selektywnego wywo┼éywania, systemu odprowadzania spalin, alarmu w naszej stra┼╝nicy oraz remont gara┼╝u. Przedstawi┼é on r├│wnie┼╝ plan dzia┼éalno┼Ťci na rok 2016.

Kolejnym punktem zebrania by┼éo przedstawienie sprawozdania finansowego za rok 2015. Kwoty dochod├│w pochodz─ůcych z poszczeg├│lnych ┼║r├│de┼é i wydatki w ubieg┼éym roku przedstawi┼é  Prezes OSP Sok├│┼éka dh Mateusz Suski. Po czym zaprezentowany zosta┼é plan finansowy na 2016r.

Nast─Öpnie Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej OSP Sok├│┼éka przedstawi┼é jej Przewodnicz─ůcy dh Patrycjusz Tracz. Komisja Rewizyjna nie wyrazi┼éa ┼╝adnych zastrze┼╝e┼ä co o stanu finans├│w i stanu sprz─Ötu OSP, a tym samym wnioskowa┼éa o udzielenie Zarz─ůdowi OSP Sok├│┼éka absolutorium za rok 2015.

Wa┼╝nym punktem zebrania by┼éy wybory nowego Zarz─ůdu OSP Sok├│┼éka oraz sk┼éadu Komisji Rewizyjnej.  Jednog┼éo┼Ťnie na poszczeg├│lne funkcje wybrano:


ZARZ─äD:
Prezes- Mateusz Suski
W-ce Prezes- Zdzisław Smolewski
Naczelnik- Marcin Maliszewski
Z-ca Naczelnika- Marcin Gulski
Skarbnik- Krzysztof Berezowski
Sekretarz- Iwona Jechna
Gospodarz- Kamil Wieliczko


KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodnicz─ůcy- Patrycjusz Tracz
Sekretarz- Joanna Tracz
Cz┼éonek- Daniel Sty┼Ť
Walne

Do Zarz─ůdu Gminnego OSP w funkcji Delegat├│w Zarz─ůdu OSP Sok├│┼éka wybrano Prezesa OSP Sok├│┼éka Mateusza Suskiego oraz Naczelnika OSP Sok├│┼éka Marcina Maliszewskiego.


Nast─Öpnie g┼éos oddano przyby┼éym go┼Ťciom, kt├│rzy  gratulowali naszej jednostce dotychczasowych osi─ůgni─Ö─ç, aktywnej postawy druh├│w oraz zaci─Öcia do pracy.


Na koniec zebrania ponownie g┼éos zabra┼é Prezes OSP Sok├│┼éka dh Mateusz Suski, kt├│ry podzi─Ökowa┼é  wszystkim druhom za zaanga┼╝owanie, po┼Ťwi─Öcenie wolnego czasu i si┼é dla naszej jednostki w ubieg┼éym roku.  Po czym wobec wyczerpania punkt├│w porz─ůdku obrad przewodnicz─ůcy zako┼äczy┼é zebranie.


Newer news items:
Older news items:

Poprawiony: pi─ůtek, 25 marca 2016 16:00
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12
mod_vvisit_counterWczoraj16
mod_vvisit_counterW tygodniu47
mod_vvisit_counterTydzień temu170
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu581
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu581
mod_vvisit_counterRazem170556

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 3.229.142.104
,
Dzisiaj jest: Lip 28, 2021