Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
25
Lip
2016
Piknik rodzinny Złotki 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Jechna   
poniedziałek, 25 lipca 2016 22:04

 

Piknik rodzinny Złotki 2016

 Festyn

Dnia 17.07.2016 r. (niedziela) o godz. 14:00 druhowie Naszej Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce brali udzia┼é w Pikniku Rodzinnym w Z┼éotkach. G┼é├│wnym punktem by┼éo uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci, kt├│ry zosta┼é r├│wnie┼╝ po┼Ťwi─Öcony przez przyby┼éych ksi─Ö┼╝y z miejscowej Parafii w Prostyni. W┼Ťr├│d przyby┼éych go┼Ťci by┼é m.in. w├│jt gminy Sadowne- Waldemar Cyran wraz z ma┼é┼╝onk─ů. Mimo deszczowej aury nie zabrak┼éo oczywi┼Ťcie mieszka┼äc├│w oraz dzieci. Do zada┼ä naszej jednostki nale┼╝a┼éo zabezpieczenie pikniku. Przygotowali┼Ťmy r├│wnie┼╝ kr├│tki pokaz, kt├│ry inscenizowa┼é post─Öpowanie stra┼╝ak├│w podczas po┼╝aru samochodu osobowego. Jak si─Ö okaza┼éo nasza obecno┼Ť─ç sta┼é─ů si─Ö r├│wnie┼╝ dodatkow─ů atrakcj─ů g┼é├│wnie dla dzieci, kt├│re mog┼éy spr├│bowa─ç swoich si┼é w ÔÇ×gaszeniu po┼╝aruÔÇŁ. Opr├│cz tego rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli obejrze─ç z bliska nasz w├│z bojowy oraz jego wyposa┼╝enie. W┼Ťr├│d atrakcji by┼é r├│wnie┼╝ pocz─Östunek dla wszystkich przyby┼éych. Nie zabrak┼éo groch├│wki, kie┼ébasek z grilla, s┼éodko┼Ťci i innych smako┼éyk├│w. ┼Üwiadomi tego, ┼╝e plac zabaw to nie tylko miejsce do szale┼ästw i roz┼éadowania energii ale tak┼╝e miejsce gdzie dzieci poprzez wsp├│ln─ů zabaw─Ö tworz─ů relacje, wi─Özi ale tak┼╝e ucz─ů si─Ö odpowiedniego post─Öpowania popieramy takie inicjatywy i cieszymy si─Ö, ┼╝e mo┼╝emy w nich uczestniczy─ç.

Festyn

Nasz─ů jednostk─Ö reprezentowali:

  • Berezowski Marcin
  • Gulski Marcin
  • Jechna Iwona
  • Kami┼äski Adam
  • Maliszewski Ireneusz
  • Maliszewski Mateusz
  • Rudo Piotr
  • Sty┼Ť Daniel 
  • Tracz Patrycjusz
  • Wieliczko Kamil

Festyn

Zobacz ca┼é─ů galeri─Ö.


Newer news items:
Older news items:

Poprawiony: poniedziałek, 25 lipca 2016 22:23
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterW tygodniu6
mod_vvisit_counterTydzień temu148
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu474
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu802
mod_vvisit_counterRazem172459

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 3.239.2.222
,
Dzisiaj jest: Pa┼║ 25, 2021