Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
01
Cze
2012
Pogrzeb druha Zdzisława Decyka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Maliszewski   
pi─ůtek, 01 czerwca 2012 21:40

Pogrzeb druha Zdzisława Decyka

 

Dnia 30.05.2012 r. (┼Ťroda) nasza Jednostka Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce bra┼éa udzia┼é w pogrzebie druha Zdzis┼éawa Decyka z Mrozowej Woli. Uroczysto┼Ť─ç Mszalna ostatniego po┼╝egnania odby┼éa si─Ö o godzinie 1330 w Ko┼Ťciele parafialnym pw. ┼Üw. Jana Chrzciciela w Sadownem. Po Mszy ┼Üw. wszyscy uczestnicy wraz z wozami bojowymi OSP udali si─Ö na cmentarz w celu z┼éo┼╝enia cia┼éa zmar┼éego w grobie. W momencie ostatniego etapu owej ceremonii, jak wcze┼Ťniej by┼éo wspomniane ÔÇô z┼éo┼╝enie cia┼éa zmar┼éego do grobu, w celu oddania czci wieloletniemu druhowi Zdzis┼éawowi i r├│wnie┼╝ jak przysta┼éo na pogrzebie stra┼╝ackim zosta┼éy za┼é─ůczone syreny alarmowe w wozach stra┼╝ackich. Po owych etapach pogrzebu ka┼╝da Jednostka OSP zosta┼éa zaproszona przez Prezesa OSP Mrozowej Woli, druha Miros┼éawa D─ůbrowskiego do remizy stra┼╝ackiej na styp─Ö. Na pogrzebnie nie zabrak┼éo r├│wnie┼╝ Jednostek OSP z poza naszej gminy i parafii, jak np.: OSP Grabowiec, OSP Stare Lipki, OSP Grygr├│w czy OSP ┼üoch├│w.

Poprawiony: pi─ůtek, 01 czerwca 2012 21:51
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterW tygodniu4
mod_vvisit_counterTydzień temu148
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu472
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu802
mod_vvisit_counterRazem172457

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 3.239.2.222
,
Dzisiaj jest: Pa┼║ 25, 2021