Ochotnicza Straz Pozarna w Sokolce. OSP Sokolka. 07-140 Sadowne. Powiat: Wegrowski. Wojewodztwo: Mazowieckie. Wpis w KRS: 0000239577.
13
Wrz
2012
Zakup Stara 244 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mateusz Suski   
sobota, 11 sierpnia 2012 21:26

 

Zakup Stara 244


10 lipca bie┼╝─ůcego roku, wczesnym rankiem stra┼╝acy reprezentuj─ůcy nasz─ů Jednostk─Ö wraz z W├│jtem naszym druhem reprezentuj─ůcym w┼éadze Gminy Sadowne wyruszyli do miejscowo┼Ťci Kowal. Celem wyjazdu by┼éo sfinalizowanie  transakcji zakupu pojazdu ratowniczo ga┼Ťniczego dla naszej Jednostki Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Sok├│┼éce od Miejskiej Ochotniczej Stra┼╝y Po┼╝arnej w Kowalu. Do Kowala dotarli┼Ťmy oko┼éo godziny 11 gdzie na parkingu naszej zaprzyja┼║nionej Jednostki czeka┼é na nas gotowy do wyjazdu GBA STAR 244. Na miejscu W├│jt, Prezes OSP Sok├│┼éka oraz Naczelnik MOSP w Kowal dope┼énili niezb─Ödnych formalno┼Ťci podpisuj─ůc umow─Ö-protok├│┼é odp┼éatnego przekazania wozu bojowego GBA STAR 244 na stan naszej Jednostki w Sok├│┼éce.

 

Od lewej: Zdzisław Tracz, Patrycjusz Tracz, Marcin Maliszewski, Mateusz Suski, Sylwester Żochowski


Ca┼ée wydarzenie przebieg┼éo w duchu wielkiej ekscytacji zar├│wno stra┼╝ak├│w naszej jednostki jak r├│wnie┼╝ naszych koleg├│w, druh├│w z Kowala. Po podpisaniu umowy oraz wykonaniu pami─ůtkowych zdj─Ö─ç  z satysfakcj─ů  wyruszyli┼Ťmy zakupionym pojazdem do Sok├│┼éki.

STAR 244

Udzia┼é w tym wydarzeniu brali nast─Öpuj─ůcy  druhowie naszej stra┼╝y:

1. Prezes Mateusz Suski

2. Naczelnik Marcin Maliszewski

3. Przewodnicz─ůcy Komisji Rewizyjnej Patrycjusz Tracz

4. Wójt Gminy Sadowne druh Zdzisław Tracz

5. kierowca druh Sylwester ┼╗ochowski

Wjazd do Sok├│┼éki by┼é kolejnym ekscytuj─ůcym Wydarzeniem tego dnia. Przejazd przez wiosk─Ö by┼é podnios┼éym, momentem po kt├│rym przed siedzib─ů OSP Sok├│┼éka wszyscy druhowie naszej jednostki wznie┼Ťli uroczysty toast szampanem za  nowo nabyty pojazd.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Zobacz ca┼é─ů galeri─Ö


Poprawiony: czwartek, 13 wrze┼Ťnia 2012 21:34
 

Licznik odwiedzin!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterW tygodniu25
mod_vvisit_counterTydzień temu170
mod_vvisit_counterW miesi─ůcu559
mod_vvisit_counterMiesi─ůc temu581
mod_vvisit_counterRazem170534

Go┼Ťci online: 0
Twoje IP: 3.236.124.56
,
Dzisiaj jest: Lip 27, 2021